СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 10:39

Шустов зробив перший крок у боротьбі із «екологічним геноцидом» на території Олександрійської ОТГ

Голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов ініціював зустріч із громадою села Нова Любомирка Олександрійської ОТГ, під час якої відбудеться виїзне засідання комісії з розгляду звернень місцевих мешканців щодо «екологічної проблеми» яку створюють розташовані тут окремі підприємства. 

Зокрема, за словами Миколи Шустова до нього надійшов колективне звернення мешканців села Нова Любомирка щодо забруднення атмосферного повітря, пов’язаного з діяльністю ТОВ «Любомирське вапняно-силікатне підприємство», асфальтних заводів, підприємства з виробництва деревного вугілля та інших, розташованих поблизу населеного пункту, які отруюють повітря та негативно впливають на навколишнє середовище і здоров’я людей.

Тому, Олександрійська ОТГ звернулася до ГУ Держпродспоживслужби в Рівненьській області, Державної екологічної інспекції Поліського округу, обласного Департаменту екології та природніх ресурсів і ГУ Нацполіції на Рівненщині з проханням направити своїх представників для участі в роботі комісії.

До слова, засідання комісії із розгляду звернень громадян відбудеться у середу, 11 вересня об 11.00 год. Збір членів комісії заплановано у приміщенні Олександрійської сільської ради за адресою – с.Олександрія, вул.Свято-Преображенська,66.