СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 3:56

Школяр з Рівного організовує локальний проект для активної молоді в межах всеукраїнського проекту Школа успіху від Klitschko Foundation

Школа Успіху – це проект, який кожного року проводить Klitschko Foundation, де відбирають сотню із понад 2 тисяч анкет та навчають протягом 10 днів створювати цікаві проекти, та розвивати наші міста. Назар Дудчак став цьогорічним учасником та після повернення організовує свій локальний проект у місті Рівне.

Дудчак Назар, учень 10 класу Рівненського НВК «Колегіум» , організовує  проект для підлітків 12-17 років,  де вони протягом 2 днів будуть слухати лекції від успішних людей Рівненщини, набиратися нового досвіду та покращувати свої вміння.

Проект пройде у місті Рівне 25-26 жовтня. Для реєстрації потрібно лише заповнити анкету (shorturl.at/lnwDY ).

«Цей проект – це крута можливість для підлітків нашого міста перейняти досвід від успішних людей, які переписувалися з Ангелою Меркель, вступили до одного з накйкращих ВНЗ США та багато іншого.
З особистого досвіду скажу, що саме такі проекти змінюють наше майбутнє, адже ти потрапляєш у місце, де усі хочуть творити своє майбутнє» – зазначає організатор.