СЬОГОДНІ: Середа, 22.09.2021, 18:08

На півночі Рівненщини масштабне загоряння сухої трави

Фото: газета "Полісся"

Сьогодні, 9 вересня о 16:45 год., на спецлінію «101» надійшло повідомлення, що поблизу населеного пункту Старе Село Рокитнівського району трапилося загоряння сухої трави, чагарника та підстилки у болотистій місцевості на площі приблизно 1 га.

Цього ж дня о 17:30 на спецлінію «101» надійшло повідомлення про загорання поблизу села Бродниця Зарічненського району сухої трави та чагарника на болотистій місцевості на площі приблизно 1,6 га.

Варто додати, що обидва загорання ліквідовуються силами та спецтехнікою пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС, пожежної охорони лісового та мисливського господарства, місцевих пожежних команд, допоміжною технікою фермерських господарств.

В цілому ситуація контрольована. Проводиться постійний моніторинг місць загорань. Проводиться аеророзвідка з повітря, щоб контролювати і не допустити поширення вогню на більшу площу.

Загрози перекидання вогню на приватні будинки та господарскі будівлі громадян поруч розташованих населених пунктів не має. Сил та засобів для ліквідації вистачає.

У випадку, якщо пожежа вийде з-під контролю будуть задіяні додаткові сили та засоби ДСНС. До ліквідації обох пожеж задіяно 13 одиниць спеціальної та допоміжної техніки та 20 людей.

Ситуація перебуває під повним контролем Головного управління ДСНС області.