СЬОГОДНІ: Субота, 04.07.2020, 11:27

Сущенко подякував Зеленському і Порошенку за звільнення українців із російського полону

Звільнений за обміном з Росією український журналіст Роман Сущенко подякував Президентам Володимиру Зеленському та Петру Порошенку за роботу зі звільнення українських політв’язнів.

Про це він сказав журналістам в аеропорту «Бориспіль».

«Передусім я хотів би подякувати Президентові України Володимиру Зеленському, який, не поступившись інтересами України, знайшов потрібні слова, вагомі аргументи і переконав лідера частини росіян у доцільності піти назустріч і вчинити цей акт гуманізму. Я дякую і Президентові України Порошенку за те, що він розпочав цей переговорний процес, об’єднав світову та європейську спільноти і упродовж трьох років підтримував мою родину», – сказав Сущенко.

Він висловив думку, що дуже показовим і символічним є те, що «нас всіх, 35 осіб, звільнили через два тижні після відзначення Дня Незалежності України».

На його переконання, Українська держава, вочевидь, продемонструвала світові, що вона прихильна цивілізованим, демократичним принципам розвитку, і що Україна продемонструвала свою вірність загальнолюдським і європейським принципам.

«Я відчайдушно сподіваюсь, що це лише початок великих зрушень у переговорному процесі», – наголосив Сущенко.