СЬОГОДНІ: Четвер, 24.09.2020, 13:50

У «Європейській солідарності» критикують законодавчі ініціативи фракції «Слуга народу»

У фракції «Європейська солідарність» вважають, що плановані до розгляду законопроекти, зареєстровані у Верховній Раді депутатами з фракції «Слуга народу», можуть змінити вектор України в напрямі від Європейського Союзу.

«На жаль, усе це не випадково, тому що снаряд в одну воронку 50 разів не падає… І наразі справді цілеспрямовано робиться все, щоб дуже швидко розвернути нас від Європи в іншому напрямі – в напрямі російської авторитарної моделі держави», – сказав співголова фракції “Європейська солідарність” Артур Герасимов на брифінгу в п’ятницю в Києві.

Він наголосив, що якщо законопроекти буде ухвалено, то це призведе до повної концентрації влади в руках однієї людини, до узурпації влади, авторитаризму.

За словами нардепа, ухвалення законів призведе до повної відсутності контролю за діями влади.

Як приклад Герасимов навів законопроект №1008 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів судового управління».

«Закон із гарною назвою, начебто завершення судової реформи, але насправді повний тотальний контроль над судами», – зазначив депутат.

Він також піддав критиці законопроект, згідно з яким президенту безпосередньо підпорядковуватиметься Національна гвардія України.