СЬОГОДНІ: Четвер, 24.09.2020, 13:44

«Рішення президента не обговорюється» – Зеленський різко відповів рівненським нардепам щодо призначення Віталія Коваля головою ОДА

Учора, 5 вересня під час зустрічі президента Володимира Зеленського із народними  депутатами від фракції партії «Слуга народу» глава держави різко висловився щодо призначення голів ОДА у окремих регіонах держави, в тому числі і у Рівненській області.

Про це «Рівненським новинам» розповіло джерело у провладній політичній силі.

Зокрема, на безпідставне незадоволення окремих народних обранців від Рівненщини майбутнім призначенням на посаду очільника області Віталія Коваля, президент у різкій формі і безапеляційно відповів, що «це рішення президента і воно не обговорюється».

До слова, наше джерело також повідомило, що інформація озвучена у окремих місцевих ЗМІ підконтрольних нардепу від «Слуги народу» Олександру Аліксійчуку та його бізнес-партнеру, рівненському забудовнику і очільнику районної «Батьківщини» Юрію Чабораю, що начебто кандидатуру Віталія Коваля на посаду голови ОДА пролобіював нинішній голова облради Олександр Данильчук не відповідає дійсності. Адже, насправді за Коваля у президента просив ще один народний депутат від «СН», український борець греко-римського стилю та срібний призер Олімпійських ігор – 2016 року Жан Беленюк, який користується великою довірою у президента Зеленського.

Нагадаємо, 21 серпня цього року Кабінет міністрів України на прохання Володимира Зеленського погодив 38-річного керівника ТОВ «ВВВ Монтаж»Віталія Коваля на посаду голови Рівненської ОДА.

Таким чином, за нашою інформацією, вже у вівторок, 10-го вересня перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов приїде у Рівне аби представити нового голову Рівненської ОДА.