СЬОГОДНІ: Четвер, 24.09.2020, 15:03

Кабмін призначив рівнянина Петра Коржевського заступником міністра освіти та науки

Сьогодні ввечері, у п’ятницю, 6 вересня, на позачерговому засіданні Кабінету міністрів рівнянина Петра Коржевського призначено заступником міністра освіти та науки.

До призначення на посаду в Уряді, посадовець працював заступником начальника – начальником відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти Рівненської ОДА.

Довідково. Коржевський Петро Миколайович – народився 1 березня 1966 року у селі Шершенівка Борщівського району Тернопільської області. Закінчив Київський державний університет ім.Тараса Шевченка за спеціальністю «Математика» та Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Працював вчителем математики у СШ №2 міста Рівне, директором рівненського навчально-виховного об’єднання «Дитячий садок-школа» № 12, а з 2007 року заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації .

Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2003), Почесною грамотою голови облдержадміністрації (2004), Почесною грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації (2006), Подяками міського голови міста Рівне (2002, 2003), нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» (2007), Почесною грамотою Рівненської облдержадміністрації, (2011).