СЬОГОДНІ: Неділя, 28.11.2021, 23:25

У Рівненській області вогнеборцям урочисто вручили посвідчення про проходження спеціальної підготовки

Сьогодні дванадцятьом вогнеборцям новоствореної Привільненської місцевої пожежної команди Дубенського району представники обласного управління ДСНС урочисто вручили посвідчення про проходження спеціальної підготовки працівниками місцевих пожежних команд та членів добровільної пожежної охорони.

Теоретичне та практичне навчання сільські вогнеборці проходили на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області. 


Відтепер місцева пожежна команда Привільного є надійним захистом для громади населеного пункту. Місцева МПК введена до бойового розрахунку і відтер виїжджатиме на різноманітні надзвичайні виклики, як самостійно так і залучатиметься на допомогу дубенським рятувальникам ДСНС. Привільненські вогнеборці забезпечені усім необхідним рятувальним обладненням, бойовим одягом, спецтехнікою та приміщенням. 


Варто додати, що навчання представників ОТГ відбуваються за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. Метою ініціативи є підтримка об’єднаних громад у процесі розвитку управління кризовими ситуаціями на місцевому рівні та створенні планів заходів у сфері цивільного захисту – з особливим акцентом на створення добровільних пожежних команд, які доповнюватимуть професійні пожежні частини.