СЬОГОДНІ: Середа, 22.09.2021, 17:43

У Рівненських школах пролунав перший дзвоник: як школярі відзначили День знань

Сьогодні у всіх школах Рівного пролунав перший дзвоник. Чимало дітей в шкільній формі та гарному настрої повернулися у рідні стіни навчальних закладів. Дехто з них пішов до школи вперше.

Начальник управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради Василь Харковець та Рівненський міський голова Володимир Хомко в цей святковий день завітали в ЗОШ №17, куди приїжджають щороку на День знань вже дев’ятий рік поспіль.

Щоправда міський голова розпочав цю традицію трохи раніше.

Сьогодні Володимир Хомко відзначив 55 років, з моменту коли вперше пішов у перший клас. Таку пам’ятну дату не можна було не відзначити, тож він в компанії Василя Харковця навідалися на урочистості з нагоди Дня знань в Українську гімназію. Раніше вона була школою №2, де і навчався міський голова.

“Вже дев’ятий рік поспіль День знань ми з міським головою проводимо в ЗОШ №17. Попри те, що в мене сьогодні перший день відпустки, я не зміг порушити традицію та залюбки відвідав школу. Усі діти щасливі та зі святковим настроєм. Кожен з них з радістю йшов до школи”, – розповідає  начальник управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради Василь Харковець.