СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 9:07

Новий корпус «Острозької академії» невдовзі наповниться студентами (+ФОТО)

Викладач Національного університету «Острозька академія» Сергій Штурхецький у мережі Фейсбук опублікував фото нового сучасного корпусу ВУЗу. 

Цей корпус звели у центрі Острога на місці довгобуду, який ще за часів Радянського Союзу мав бути будинком культури, проте тоді коштів вистачило лише на зведення стін. В Острозькій академії розробили проект перетворення недобудови на новий корпус університету, будівництво якого розпочалося восени 2007 року.

Зовнішній вигляд нового корпусу поєднує у собі сучасні тенденції та архітектурні традиції середньовіччя, що є відображенням гасла відродженої Острозької академії: «Сучасна освіта крізь досвід століть».

Перед корпусом розташована академічна площа, також до архітектурного ансамблю новобудови входить оглядова вежа імені родини Гуцуляків — меценатів університету з Канади, з якої можна буде помилуватися краєвидами Острога та околиць з висоти пташиного польоту. Висота  споруди – 47 метрів, на вежі встановлено годинники.

До слова, циферблати годинників є символічними. Вони поєднують в собі герб Острозької академії і герб її засновника – князя Василя-Костянтина Острозького. Кожних шість годин там звучатиме мелодія студентського гімну Gaudeamus.

Новий навчальний корпус планують відкрити у жовтні 2019 року під час відзначення 25-річчя відродження Острозької академії.