СЬОГОДНІ: П’ятниця, 07.08.2020, 18:02

Спорткомплекс на Макарова у Рівному отримав одну з найбільших в Україні державних субвенцій на будівництво – Олексій Муляренко

На Рівненщину надійшли кошти з державного бюджету України для продовження будівництва масштабного спортивного комплексу на вулиці Макарова у Рівному. Про це повідомив ініціатор будівництва спорткомплексу, голова Рівненської ОДА у 2016-2019 роках Олексій Муляренко.

«Приємно, що Рівненщина серед областей які отримали найбільшу субвенцію на фінансування будівництва Палаців спорту та інших масштабних спортивних об’єктів. Нам цьогоріч у рамках державної програми виділили 48 мільйонів гривень. Інші області отримали значно менші кошти. Наприклад, хмельничаннам дали 27 мільйонів гривень, а тернопільчани отримали 30-ть. Це дає надію, що спорткомплекс на Макарова добудують до кінця наступного року. Поки що, роботи йдуть по плану», – розповів екс-очільник області.

За його словами, вчора, 29 липня члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Рівненської облради погодили прийняття субвенції з державного бюджету в місцевий бюджет у розмірі 48 мільйонів гривень для будівництва спорткомплексу на вулиці Макарова у Рівному.

Нагадаємо, що окрім цих 48 мільйонів гривень за Програмою будівництва Палаців спорту в регіонах, цьогоріч Олексієм Муляренко для будівництва спорткомплексу на Макарова залучено ще кошти у сумі понад 55 мільйонів гривень із Державного фонду регіонального розвитку та 5 мільйонів із місцевих бюджетів.