СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.11.2020, 22:54

Відомі подробиці нападу з виделкою на жительку Рівного

Вчора правоохоронці повідомили про напад на рівнянку.

Поліція та медики надавали допомогу жінці, чоловік якої накинувся на неї з виделкою, та наніс колотих ран на обличчі та плечах своєї дружини.

Подія сталася 27 липня близько 9-ї ранку. Поліцію викликала сусідка потерпілої, яка переховувала її у своїй квартирі. 35-річна рівнянка перебуваючи на стадії розлучення зі своїм іноземним 38-річним чоловіком врегульовуючи конфлікт який назрів в момент з’ясовування стосунків стала жертвою нападу.

Рвані рани та численні колоті рани обличчя та плечей на тілі рівнянки стали причиною її госпіталізації до лікарні.

За фактом нанесення умисного легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я, слідчі Рівненського відділу поліції розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 125 Кримінального кодексу України.

Вчора рівненські правоохоронці знайшли іноземного кривдника. За зовнішніми ознаками чоловік був в стані алкогольного сп’яніння, але проходити експертизу він відмовився. Його доставили до Рівненського відділу поліції та повідомили про підозру у вчиненні злочину.

Це не всі пригоди іноземця на Рівненщині. Не так давно у селі Дермань Здолбунівського району, він звернувся до чоловіка з проханням відвезти його у Рівне, на що отримав негативну відповідь. Під враженнями чоловік побив знайомого.