СЬОГОДНІ: Субота, 15.08.2020, 16:01

Рівненські пожежники взяли участь в флешмобі

29 липня рятувальники Рівненщини долучилися до Всеукраїнського флешмобу “Не паркуй машину біля пожежного гідранту”, спрямованого на очищення пожежних гідрантів від припаркованих автомобілів.

Дане питання є надзвичайно актуальним для рівненських вогнеборців, адже лише в обласному центрі пожежних гідрантів нараховується більше 1200 штук. І значна кількість їх розміщена у важкодоступних місцях, де припаркована велика кількість транспортних засобів. Рятувальники позначили фарбою місця гідрантів у центральній частині міста, а також в густонаселени мікрорайонах Рівного: Північному, Ювілейному, Боярці, Щасливому та Мототреці.

Для знаходження пожежних гідрантів на стінах будівель і споруд, навпроти яких встановлено гідрант, прикріплюють табличку «гідрант пожежний» (ПГ), виконану з використанням флуоресцентних або світловідбивних покриттів.

На табличці вказані символи пожежного гідранта і цифрові значення, що вказують відстані в метрах від покажчика до гідранта. На ній, крім того, вказані номер пожежного гідранта, внутрішній діаметр водопроводу в дюймах.

Літера Т на табличці вказує, що гідрант розташований на тупиковій мережі. Технічний стан пожежних гідрантів з пуском води, перевіряють два рази на рік: у квітні і вересні-жовтні.