СЬОГОДНІ: Середа, 12.08.2020, 23:38

Шуфрич підтвердив, що Олександра Ковальчука у 2011 році зі скандалом вигнали з Партії регіонів (+ВІДЕО)

В ефірі ток-шоу «Голос народу» на телеканалі 112 народний депутат України від «Опозиційної платформи – За життя» Нестор Шуфрич підтвердив, що його колишнього однопартійця, а нині кандидата у народні депутати від партії «Слуга народу» по 152-му виборчому окрузі в місті Рівне Олександра Ковальчука у 2011 році вигнали із Партії Регіонів та очолюваного ним ДП «Укрдержрезерв». 

Під час суперечки із одним із присутніх у студії гостей Нестор Шуфрич запитав у останнього про його конкурентів. І коли почув прізвище Олександр Ковальчук, то відразу ж згадав, що той при Януковичу очолював скандальне державне підприємство «Укрдержрезерв».

«Це той, що був у «Держрезерві» і якого ми ще у 2011 році виганяли?», – перепитав Шуфрич у Осуховського.

Після невеликої дискусії у залі Нестор Шуфрич знову згадав про Олександра Ковальчука.

«Я не думав, що при Зеленському влада знову буде продавлювати свої інтереси…Ми з цим хлопцем (Олександром Ковальчуком – від ред.), попрощалися ще у 2011 році. Я вже уточнив, швидко запитав у переписці в своїх колег, мені розповіли. Цю людину, ми в 2011 році прибрали зі всіх посад. Але як він потрапив у «Слугу народу», це розбирайтеся у себе на окрузі будь-ласка…У Партії Регіонів було дуже багато хороших людей, а Ковальчука в 2011 році вже вигнали. Судячи з усього, ті кого ми прибрали в 2011 році, сьогодні підходять під визначення абсолютно нове обличчя», – розповів Нестор Шуфрич.