СЬОГОДНІ: Середа, 15.07.2020, 12:56

Рівне та Острог об’єдналися для створення проекту «Ренесанс образів»

Головна ідея цього проекту – популяризація мистецьких творів, які розміщені в Рівненському та Острозькому музеях.

“Нині триває проект «Ренесанс образів». Його організовують за сприяння Українського культурного фонду та НаУ «Острозька академія». Невдовзі відбудеться презентація цього проекту”, -розповідає мистецтвознавець та співзасновник проекту Микола Бендюк.

Для створення виставки «Ренесанс образів» залучили жителів Рівного та області. Авторами проекту являються мистецтвознавець Микола Бендзюк та фотохудожник Олександр Хорват.  Оскільки у музеях Рівненщини є багато старих портретів, автори проекту подумали, що серед рівнян є ті, які ззовні схожі на людей, що зображені на портретах 16-17 ст. та скульптурах.

“Ідея досить давня. Фотографують наших моделей на фоні експонатів розташованих в Рівненському обласному краєзнавчому музеї та Острозькому державному історико-культурному музеї. Наряди для моделей комбінують або шиють власноруч”, – розповідає директор музею Острозької академії Анастасія Хилинюк.

Фотороботи займуть важливе місце на стінах нового корпусу Острозької академії напередодні 25 річниці відродження навчального закладу.

Саме в цей визначний день жителі Рівненщини зможуть побачити фото-роботи, які поєднують в собі дві епохи.