СЬОГОДНІ: Середа, 08.07.2020, 4:58

Олексій Муляренко звернувся до рівнян напередодні Дня виборів 21 липня (+ВІДЕО)

Шановні земляки!

Я, Олексій Муляренко, іду в народні депутати України від Рівного – міста, де народився і виріс я і зростають мої діти.

Іду до парламенту, щоб гідно відстоювати інтереси рівнян, забезпечувати належну співпрацю з міським головою та місцевими депутатами для вирішення проблем міста, чого не було впродовж багатьох останніх років.

Робота у бізнесі привчила мене – щоб досягнути успіху, треба щодня наполегливо працювати на результат. Мій досвід та знання здобуті за три роки успішної роботи на посаді голови Рівненської обласної державної адміністрації дозволяють мені з впевненістю говорити, що змін можна досягнути у максимально стислі строки. Головне працювати разом з людьми, відчувати їхню довіру.

Сьогодні Україна переживає складні часи. Нам знову потрібно відстоювати свою незалежність і досягнення, які ми здобули після Революції Гідності. Гарантую, що буду в перших рядах захисників українських інтересів, як це було в часи Майдану.

Своїми пріоритетами в депутатській роботі бачу рішуче впровадження європейських стандартів в економіці, правоохоронних органах та системі правосуддя.

Водночас комфорт і безпека рівнян, перспектива для наших дітей реалізувати себе вдома, а не десь далеко від рідних стін, будуть моїми стійкими орієнтирами в роботі.

Іду в парламент, щоб діяти для Рівного і рівнян. Тому мені важливий кожен Ваш голос на підтримку! Гарантую, що кожен рівнянин також завжди зможе розраховувати на мою увагу та підтримку.

Разом обов’язково переможемо, адже наша сила – у діях!

З повагою до Вас та вірою в перемогу,
Олексій МУЛЯРЕНКО