СЬОГОДНІ: Понеділок, 10.08.2020, 13:42

Кандидат у депутати від «Слуги народу» в Рівному вже традиційно сказав неправду

Сьогодні, 17 липня на сайті «Радіо-трек» вийшов матеріал під назвою «Бояться лідера: конкуренти «Слуги народу» Ковальчука засипали Рівне «чорним» піаром» оплачений із виборчого фонду кандидата у народні депутати України по 152-му виборчому окрузі Олександра Ковальчука. В якому серед іншого згадано і наш сайт. Однак, уже традиційно кандидат Ковальчук сказав неправду.

Перше. «Рівненські новини» жодного спростування щодо поширення матеріалу про ОСББ та борги Ковальчука не писали. Ми написали звернення до читачів в якому вчергове нагадали про «політичного пристосуванця», що різко поміняв свою політичну орієнтацію – був членом команда БПП до останнього моменту, а став ЧЛЕНОМ «Слуги народу».

Друге. Інформацію про борги саме Олександра Ковальчука нам підтвердив голова ОСББ Ігор Ханенко. Цьому є відповідне підтвердження – аудіозапис розмови Ханенка із журналістом. І лише після виходу матеріалу, припускаємо, після того, як бідного очільника ОСББ залякали із команди так званого «Слуги народу», Ханенко почав спростовувати свої слова, а не сам факт розміщеної на нашому сайті новини.

Третє. У своїй статті на «Радіо-трек» Ковальчук скромно називає себе лідером. Цікаво запитати – лідером чого? Бо визначити хто лідер і переможець виборів можуть тільки люди. А кандидат, який нізвідки виник і якого в Рівному практично не знають, основна надія якого на стабільно згасаючий партійний рейтинг точно не може бути лідером. При такому підході любу табуретку можна виставити кандидатом від лідируючого бренду і вважати її переможцем. Однак це не так. Рівняни оберуть того кому довіряють. І дуже сподіваємося, що це точно буде не Ковальчук для якого Верховна Рада це просто бізнес-проект (про це розповімо окремо, як і те, як даний кандидат благав прибрати із Фейсбуку його відео, де він агітує за БПП).