СЬОГОДНІ: Середа, 12.05.2021, 8:00

Близько 60-ти ОСББ Рівного братимуть участь в міській програмі термомодернізації багатоквартирних будинків

На сьогоднішній день, для участі в Програмі термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного на 2017-2020 роки погоджено 53 ОСББ міста, які залучають «теплі кредити» на впровадження заходів з енергоефективності і після їх реалізації отримають відшкодування з міського бюджету на загальну суму близько 11 мільйонів гривень. 

В поточному році на реалізацію Програми термомодернізації в міському бюджеті виділено 15 млн. грн. Залишок нерозподілених коштів складає близько 4 млн.грн.

Тому, управління економіки міста звертається до ОСББ та ЖБК не зволікати із можливістю отримати підтримку в підвищенні енергоефективності та термомодернізації власних багатоквартирних будинків, залучивши «теплі кредити» та долучившись до Програми термомодернізації.

За підтримки з державного та міського бюджету, шляхом відшкодування частини залучених «теплих кредитів», ОСББ та ЖБК зможуть заощадити близько 60 відсотків від суми коштів, залучених на впровадження енергоефективних заходів у власних будинках.

Детальну інформацію щодо участі в Програмі термомодернізації можна отримати в управлінні економіки міста (м.Рівне, вул. Поштова, 2 (ІІІ поверх), тел. 62 02 31), а також в уповноважених банках: ПАТ «Державний ощадний банк України», ПАТ АТ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк».