СЬОГОДНІ: Неділя, 20.09.2020, 1:16

У Рівному розпочався прийом документів для вступу до ВНЗ

Сьогодні о 9-й ранку розпочався прийом заяв у виші для вступників. Рівненські абітурієнти на бакалавра та магістра мають подавати документи в електронній формі використовуючи власні кабінети.

Міністерство освіти і науки наголошує, що після подання першої заяви в електронному кабінеті, дані про абітурієнта змінити неможливо.

“Перед поданням першої заяви вступник повинен перевірити, чи правильно вказана інформація, та відповідність усіх документів. Цього року вступники на бакалавра чи наскрізного магістра можуть подати на бюджет 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт можна подати будь-яку кількість заяв”, – повідомляють у Міністерстві освіти у науки України.

Докладна інструкція щодо подання електронних заяв розміщена за посиланням. Або у цьому відео:

Подати документи рівняни зможуть до 18 години 22 липня для тих, хто вступає за сертифікатами ЗНО та/або творчими конкурсами, складеними з 1 до 10 (12) липня, й до 16 липня – для вступників за співбесідою, іспитами чи творчими конкурсами.

26 липня вступники будуть знати, чи отримали бюджетне місце, до 31 липня вони повинні будуть принести оригінали документів до вишів для зарахування. 1 серпня відбудеться зарахування на бюджет, з цього ж дня починається оприлюднення списків на контракт. Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня.