СЬОГОДНІ: Четвер, 28.03.2024, 22:53

Муляренко і Ковальчук – лідирують на виборах до парламенту у 152-му окрузі в Рівному

Колишній голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та громадський діяч Олександр Ковальчук лідирують на виборах до Верховної ради України в 152-му виборчому окрузі у місті Рівне. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Обирай” з 5-те по 9-те липня.

За даними опитування, за умови, що вибори відбудуться найближчої неділі, 13,9% опитаних, які мають намір взяти участь у виборах, підтримали б громадського діяча Олександра Ковальчука, а 10,3% проголосували би за колишнього голову Олексія Муляренка.

Депутат Рівнеради Святослав Євтушенко має підтримку – 8, 7%, адвокат, ще один депутат Рівненської міської ради Микола Бляшин – 6,4%, чинний депутат Верховної ради, представник ВО «Свобода» Олег Осуховський – 4,8%, представник партії «Батьківщина» Олександр Курсик – 3,3%, депутат Рівнеради від Радикальної партії Роман Стасюк – 3,1%, Роман Коваль – 1,2%, депутат облради Михайло Кириллов – 0,9%, Людмила Коршунова – 0,8%, Роман Марков, Руслан Левчик та Микола Ніколайчук мають по 0,7%, Роман Алексійчук – 0,4%.

2,4% респондентів відповіли, що викреслять усіх, а 7,9% – не братимуть участі у голосуванні, 33,8% респондентів ще не визначилися зі своїм вибором.

Серед партійних уподобань на першому місці «Слуга народу». Цю партію готові підтримати 27,4% рівнян. Друге-третє місця ділять між собою партія «Європейська Солідарність», яка має 11,9% підтримки та партія Святослава Вакарчука «Голос» також з 11,9%. Далі йдуть «Батьківщина» – 4,6%, «Опозиційна платформа – За життя» – 2,8%, Радикальна партія О. Ляшка – 2,4%, ВО «Свобода» – 2,1%, «Сила і честь» – 1,5%.

Решта партій за підсумками опитування не набирають і 1% голосів виборців.

Опитування проведено методом анкетування у формі особистого інтерв’ю (face-to-face). В ході дослідження було опитано 993 особи віком від 18 років. Вибірка є репрезентативною, оскільки відтворює статистичну структуру генеральної сукупності за основними соціально-демографічними (вік, стать) та територіальними ознаками (умовний поділ міста на 12 районів).

Похибка дослідження не перевищує 2,2%.