СЬОГОДНІ: Субота, 15.08.2020, 16:23

Засновниця медичного батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич зустрілася з жителями Рівненщини

Засновниця медичного батальйону «Госпітальєри», кандидат у народні депутати України від Політичної партії “Європейська солідарність” Яна Зінкевич відвідала Рівне.

Вчора, сильна духом рівнянка зустрілася з жителями міста Дубровиця, що на Рівненщині, де поділилася своєю історією та нелегким досвідом перебування в АТО.

Зустріч пройшла у вільному форматі, тож кожен з присутніх мав можливість особисто поспілкуватися з Яною Зінкевич та розповісти про власні переживання та проблеми, які складно вирішити на місцевому рівні. Найбільше запитань було стосово долі воїнів АТО після повернення додому та етапів реабілітації травмованих військових.

Після завершення зустрічі жителі Дубровиці ще довго не відпускали Яну. Дякували за героїзм та розповідали про власні переживання стосовно подальшої долі українських військових та воїнів АТО.

Нелегкий для Яни Зінкевич переїзд до Вараша був спрямований на спілкування з працівниками медико-санітарної частини №3.

Зустріч з колегами пройшла в близькій для дівчини атмосфері. Серця лікарів розчулила нелегка історія Яни, яка, покинувши все, у 18 років поїхала рятувати наших військових на сході.

Сьогодні Зінкевич завітала до Рівного, аби дізнатися, з якими проблемами найбільше стикаються місцеві жителі.

“Я почула проблеми місцевих жителів. Тому, що я сама з міста Рівного, але проживала тут ще до війни і останні 5 років тут не мешкаю, тому, я уважно вислухала про місцеві проблем, побажання та те, що важливо для жителів.  І що хотілося б саме від парламенту, від Європейської Солідарності, що б хотілося щоб ми зробили в подальшому. Головним завданням нашої партії є недопуск реваншу проросійських сил та збереження курсу України в ЄС, але це не означає, що ми не звертаємо увагу на проблеми українців”, – розповідає кандидат у народні депутати України від партії “Європейська солідарність” Яна Зінкевич.

Також Яна Зінкевич разом з кандидатом у народні депутати України по 152 округу Олексієм Муляренком відвідали Рівненський Центр надання адміністративних послуг, де зустрілися з працівниками установи.

Перейнявши проблеми та переживання жителів Рівного, Яна Зінкевич повернулася назад у Київ.