СЬОГОДНІ: Четвер, 13.08.2020, 4:55

Кабінет міністрів погодив фінансування важливих проектів у Рівному та області

Сьогодні зранку кандидат в Народні депутати України по ВО №152 Олексій Муляренко завітав у Столицю з робочим візитом.

В цей день в Кабміні приймались важливі для Рівного і Рівненщини рішення. Оскільки за цей тиждень назви об`єктів, які отримають фінансування ДФРР, як і суми, постійно змінювались –  присутність Олексія Муляренка могла вплинути на хід справ.

Отож іще 3 важливих проекти нашої області отримають фінансування з державного фонду регіонального розвитку.

Серед них аж 22 міліона гривень замість запланованих 10-ти, виділили для будівництва садочка на вул. Коновальця. Це певною мірою безпрецедентна перемога, бо для проектів, обласних центрів, було прийнято рішення взагалі не передбачати кошти.

“Цьому однозначно посприяла наша позитивна попередня історія, правильний лобізм, добрі стосунки в міністерствах, підтверджені результатами, й активна присутність громади молодих мам нашого Північного. Дякую їм, батьківському комітету мікрорайону, небайдужості Геннадій Зубко, Лев Парцхаладзе, команді ОДА і багатьом причетним”, – розповідає кандидат в Народні депутати України по ВО №152 Олексій Муляренко.

Рівняни заручились фінансовою підтримкою у справі будівництва дитсадка в Сарнах та басейну в Костополі. Попереду ще останнє погодження Бюджетного комітету.