СЬОГОДНІ: Четвер, 13.08.2020, 5:57

Одні зносять, інші з’являються: чи законно встановили МАФ у Рівному

Фото: Святослав Стельмащук

Сьогодні депутат Рівненської міської ради звинуватив директора Комунального підприємства «Міське об‘єднання парків культури та відпочинку» Андрія Черепанова в сприянні незаконному встановленню торгового кіоску.

“Власники кіоску вже встигли вирити котлован на земельній ділянці, яка перебуває у постійному користуванні парку, здійснили підключення до електромережі та вже розпочали торгівлю. І це в той час, коли у місті спеціальна комісія бореться із незаконно встановленими спорудами. Встановлення МАФу, звісно, не могло відбутися без відома директора Комунального підприємства «Міське об‘єднання парків культури та відпочинку» Андрія Черепанова”, – йдеться у депутатському зверненні Святослава Стельмащука до Рівнеради.

Керуючись п.п.13 п.«а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244 про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності між мідприємцем та Комунальним підприємством «Міське об‘єднання парків культури та відпочинку» був укладений Договір лоткової торгівлі, який дозволяє здійснювати підприємницьку діяльність МАФу про який йде мова.

“Демонтаж кіоску не планується, адже тимчасово встановлена споруда та всі документи на її діяльність відповідають чинному законодавству. Відповідно умов договорю, підприємець може здійснювати свою діяльність на визначеній території парку ім. Т.Г. Шевченка до 15 жовтня 2019 року. Після чого власник споруди зобов’язаний привести до ладу територію, яка була в його використанні”, – коментує ситуацію директор Комунального підприємства «Міське об‘єднання парків культури та відпочинку» Андрій Черепанов.

Міська рада поки що не поспішає з завчасними висновками, та проводитиме перевірку щодо цього. Результати перевірки будуть відомі 8 липня цього року.