СЬОГОДНІ: П’ятниця, 07.08.2020, 19:14

Делегація з Рівненщини взяла участь у святкуванні Дня незалежності Республіки Білорусь

3 липня делегація Дубровицького району на чолі з головою райдержадміністрації Миколою Петрушком взяла участь у святкуванні Дня незалежності Республіки Білорусь та Дня міста Столін.

Представили Україну в Білорусі також делегації Рокитнівського та Здолбунівського районів Рівненської області, долучилися до святкування офіційні делегації Республіки Молдова, Німеччини та Росії.


Українці долучилися до заходів, які були передбачені програмою свята, зокрема, взяли участь у театралізованому мітингу, оглянули виставки декоративно-ужиткового мистецтва та різноманітних творчих робіт. Для жителів Білорусі та іноземних гостей виступили колективи художньої самодіяльності та музичного духового оркестру прикордонників.

Члени делегації також взяли участь у покладанні квітів до пам’ятних знаків загиблим у Другій світовій війні воїнам, адже саме в цей день 75 років тому відбулося визволення Білорусі, зокрема і Століна від фашиських загарбників.


Під час візиту гості міста також відвідали ряд об’єктів, зокрема кінний завод “Полесская нива” та фізкультурно-спортивний комплекс “Аквамарин”.


У спілкувані українці подякували білорусам за плідну співпрацю, адже з року в рік економічне та культурне співробітництво між нашими країнами стає все активнішим.


Завершилось свято спільним виконанням гімну Республіки Білорусь та святковим салютом.