СЬОГОДНІ: П’ятниця, 27.05.2022, 0:22

На Рівненщині цього літа пройде п’ять фестивалів

Запальні рок концерти, атмосфера етносу, захоплююча народна історична творчість.

Цього місяця усіх жителів Рівненської області та гостей запрошують на культурно-мистецькі події.

Вже на цих вихідних, а саме 6-7 липня, відбудеться ІІІ обласний етно-еко фестиваль БУЩА ПАПОРОТЬ 2019. Фестиваль об’єднує в собі екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, творчі, виставкові та інші культурно-розважальні програми в стилі «етно».

12-14 липня відбудеться фестиваль народної творчості «Зелене купало в літо упало» у місті Корець.

Цей фестиваль став візитівкою гостинної Кореччини. Його учасниками є професійні, аматорські колективи та народні умільці Рівненської та сусідніх їй областей, Луганської області, колективи з Республіки Польща.

13 липня на березі річки Горинь, біля села Хотин Рівненського району влаштують Історико-культурний фестиваль «Погорина.Урочище Чадорож-2019».
Фестиваль ропочнеться об 11.00 і триватиме два дні.

Вперше на фестиваль з’їдуться фахівці військово-історичної реконструкції з усієї України, тож присутніх запрошують перенестися в часи Київської Русі. «Погорина.Урочище Чадорож-2019» – захід із потужною історичною та мистецькою складовими. Перший на Рівненщині фестиваль живої історії під відкритим небом.

 

19-21 липня усі охочі зможуть відвідати Всеукраїнський рок-Фестиваль “Тарас Бульба”.

На три доби історичне Дубно перетвориться на центр нестримного драйву. Окрім головної сцени тут працюватиме альтернативна та нічна локація, а також літ-Арт платформа.

На гостей чекають виступи декількох десятків гуртів різножанрової направленості, серед яких – ТНМК, OT VINTA, MOTANKA, Natural Spirit, Вій та інші.

 

28 липня в селі Новомалин Острозького району пройде Етнофестиваль «Новомаланська Любава».
Це фестиваль історії та народної творчості. Для мандрівників підготують арт-локації, майстер-класи та ігри. У програмі свята – українська традиційна кухня, виставки майстрів ужиткового мистецтва, водний відпочинок на байдарках та етнодискотека.