СЬОГОДНІ: Середа, 10.08.2022, 11:41

Україна чи закордон: в скільки рівнянам обійдеться відпочинок

На початку літа вже традиційним є вибір місця відпочинку. Найпопулярнішими  напрямками в Україні  є Одеса,  Херсонська область, Миколаївська область та Карпати.

Всі ці місця – незмінно популярні, але рівняни все частіше вибирають поїздки за кордон через дорожнечу та відсутність сервісу на рідних курортах.

В туристичних агенствах Рівного розповіли, які країни обирають мешканці нашого міста та середню вартість путівки на двох. Зауважимо, що ціни на путівки вказані у менш популярні для відпочинку місяці. Зазвичай, це кінець травня- початок  й середина червня.

  • Найпопулярнішою є Туреччина. Ця країна чи не найбільше приваблює українських відпочивальників  популярним відпочинком «все включено». В середньому ціна відпочинку на двох складає 600 – 700 $. Ціни традиційно дещо зростуть з початку липня. Це тури, де передбачено «все включено», можливі й гарячі тури за спокусливою ціною, розваги, екскурсії по турецьких, визначних місцях.

Фото: Розділля ТБ

  • Наступним у рейтигну популярності  є  Єгипет. В середньому вартість відпочинку тут обійдеться  також 600 – 700 $. Водночас, варто зауважити, що літо у Єгипті дуже спекотне. Якщо ви погано переносите спеку, краще запланувати поїздку на осінь.

Фото:TPG

  • І завершує наш Топ 3 – Болгарія.  Минулого року чимало рівнян обирали для відпусток саме цю країну. Одна з причин – Болгарія близько до України. Відпочинок на двох в цій країні, в готелі з сніданками можна знайти за 500-600 доларів. Що дешево навіть для «гарячих турів» в ту ж Туреччину.

Фото: Ак-Терс

Щодо відпочинку в екзотичних країнах, то представники турфірм радять почекати. Наразі  там сезон дощів, і щоб не втрапити в халепу, свій візит в тропічні країни  варто перенести на зимову відпустку.

Однозначно, на що радять звернути увагу представники турагенств, плануючи відпочинок, так це на гарячі тури. Це хороша можливість заощадити до 20-25% вартості відпочинку.