СЬОГОДНІ: Вівторок, 22.09.2020, 8:32

У 154-му окрузі на Рівненщині впевнено перемагає Олександр Дехтярчук – опитування

У 154-му виборчому окрузі на Рівненщині упевнену перемогу здобуває чинний народний депутат України Олександр Дехтярчук. 

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного центром SOCIS з 14 по 21 червня 2019 року у п’яти районах округу (Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський) і місті обласного значення Дубно.

Згідно опитування, за умови, що вибори відбудуться найближчої неділі, 21,4% опитаних, які мають намір взяти участь у виборах, підтримали б Олександра Дехтярчука.

Кандидат від партії «Слуга народу», бізнесмен Олександр Аліксійчук отримав би 14,1% голосів, депутат Верховної Ради, представник партії ВО «Батьківщина» Ігор Луценко – 8,6%, самовисуванець, депутат Рівненської облради Владислав Сухляк – 8,1%, представник партії ВО «Свобода», підприємець Володимир Ткачук – 5,6%, екс-голова Рівненської облради, а нині безробітний Володимир Ковальчук – 2,7%.

Кожен з інших кандидатів, які були включені до списку, що пропонувався респондентам, отримав би менше 1 % голосів. 8,2% респондентів відповіли, що зіпсують бюлетень, а 9,5% – не братимуть участі у голосуванні. Не визначилися за кого голосуватимуть близько 20-ти відсотків виборців округу.

«Такий результат опитування цілком закономірний. Адже Олександр Дехтярчук постійно працює в окрузі, спілкується з людьми особисто. До того ж, Дехтярчук протягом 5-ти років у парламенті був одним із ініціаторів законопроектів спрямованих на реалізацію реформи децентралізації і декомунізації. Також, на високий рейтинг кандидата впливає і підтримка представниками національно-патріотичних політичних сил, в першу чергу «Європейської Солідарності», «Укропу», Народний рух України та ін. А як відомо, 154-й округ завжди славився своїми патріотичними поглядами», – кажуть соціологи.

Опитування проведено методом анкетування у формі особистого інтерв’ю (face-to-face) серед мешканців округу віком від 18-ти років. В ході дослідження опитано 828 осіб віком. Вибірка є репрезентативною за віком, статтю, типом населеного пункту. Похибка дослідження не перевищує 3,5%.