СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 6:22

Олександр Третяк звернувся до кандидатів у нардепи: хоче почути їхню позицію щодо легалізації одностатевих шлюбів

Відомий рівненський громадський діяч, ректор Духовної семінарії ХВЄ Олександр Третяк звернувся до кандидатів у депутати України, які балотуються на виборчих округах Рівненщини щодо їх позиції по легалізації одностатевих шлюбів. 

«Враховуючи широкий негативний резонанс більшості українського суспільства, в контексті проведення сьогодні в Києві так званого «маршу рівності» звертаюсь до ключових кандидатів в народні депутати від Рівненщини. Питання легалізації одностатевих шлюбів, просування так званої «гендерної ідеології» буде тим чи іншом чином торкатись і вас під час прийняття рішень в парламенті а також вашій законотворчій роботі. Дайте чіткі відповіді на наступні запитання, адже сотні тисяч виборців на Рівненщині мають знати вашу чітку позицію», – зазначив Олександр Третяк.

Громадський діяч запитує у кандидатів в нардепи:

1) чи підтримуєте ви легалізацію одностатевих шлюбів та всіх інших супутніх законів, що стосуються пропаганди гомосексуалізму ?

2) чи будете підтримувати закони, що спрямовані на захист та підтримку інституту сім’ї?

До слова, першим із кандидатів у нардепи відповів на заклик Третяка Віктор М’ялик, який балотується у 155-му виборчому окрузі.

«Я, як кандидат в народні депутати України по 155 виборчому округу(Зарічненський, Володимирецький, Дубровицький, Рокитнівський, райони та м. Вараш) зобов’язуюсь:
1) Не підтримувати у своїй депутатській діяльності будь-яких речей, що пов`язані з лобіюванням ідей гендерної ідеології та гомосексуалізму.
2) підтримував і буду підтримувати все, що пов’язане із захистом інституту сім‘ї в Україні!», – зазначив М’ялик.