СЬОГОДНІ: Неділя, 26.06.2022, 20:09

4-й етап Кубка Рівненщини з шахів відбувся у Сарнах

15-16 червня в Сарнах відбувся 4 етап Кубка Рівненської області з шахів 2019 року присвячений 134-річниці міста.

В турнірі, що проходив за швейцарською системою в 9 турів з обрахунком рейтингу ФІДЕ зі швидких шахів, змагалися представники Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне та Червонограду, всього 48 учасників. З результатом 8 очок з 9 можливих переможцем став Матвійчук Олександр з Рівного, 2 місце в Петренка Олександра (Рівне), 3 місце в Андрєєва Дмитра (Володимирець).

Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перші вісімки шахістів Рівненщини здобули бали в загальний залік Кубка області.

Після перших 5-х турів найкращого результату (4 перемоги і 1 нічия) досягнув Матвійчук Олександр. На пів-очка менше здобули Петренко Олександр, Шинкарчук Максим, Смикало Северин та Атаманець Василь. Ще на пів-очка менше мали в своєму активі Андрєєв Дмитро, Гапчин Микола, Іллюк Петро, Параниця Олександр та Шинкарчук Богдан.

6 тур для лідерів видався безкомпромісним: Матвійчук-Атаманець: 1-0, Шинкарчук М.-Петренко: 0-1, Шинкарчук Б.-Смикало: 1-0, Андрєєв-Кошмак: 1-0, Параниця-Гапчин: 1-0, Жакун-Іллюк: 0-1. Не менш бойовим видався і 7 тур: Іллюк-Матвійчук: 0-1, Петренко-Параниця: 1-0, Шинкарчук Б.-Андрєєв: 0-1. У 8 турі, продовживши переможну ходу (Матвійчук-Смикало: 1-0), Олександр практично “оформив” собі чемпіонство. Після 8-х турів він очолив турнірну таблицю з 7,5 очками, за ним розташувалися: Петренко – 6,5, Шинкарчук М. та Андрєєв – по 6, Іллюк та Гапчин – по 5,5.

В завершальній фазі турнірної боротьби Матвійчук зіграв внічию з Шинкарчуком М., Петренко з Іллюком (нічия), а Андрєєв перемогою над Гапчиним виборов собі третє призове місце.