СЬОГОДНІ: Неділя, 09.08.2020, 20:36

Рівненські діти можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку

З 1 червня Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України розпочав другий Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. Тема конкурсу: «Хороша людина: як це?».

Прийом малюнків триває з 1 до 30 червня включно.

Організатори прагнуть спонукати якомога більше дітей до творчості та креативності. Саме тому закликають взяти участь у конкурсі!

До участі у проекті запрошуються діти трьох вікових категорій: 3-5 років, 6-9 років, 10-15 років.

Як взяти участь у конкурсі?

Для цього необхідно одному із батьків (опікуну) зареєструватися на сайті wallfall.org, заповнити спеціальну онлайн-анкету учасника, прикріпивши до неї скан-копію або фотографію малюнка, зроблену при денному освітленні з максимальною якістю.

Подати роботи для участі в конкурсі можна у період з 1 до 30 червня включно.

Які вимоги до конкурсних робіт?

Малюнок на тему «Хороша людина: як це?» повинен бути зображений на полотні або аркуші паперу формату А3 ГОРИЗОНТАЛЬНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ та відсканований або сфотографований з максимальною якістю. На фото не повинно бути ніяких зайвих предметів чи людей. Для реалізації ідеї учасник може використовувати будь-які матеріали та техніки.

17 липня буде оголошено 150-200 фіналістів. Роботи фіналістів візьмуть участь у виставках, які протягом року будуть подорожувати Україною та світом.

Стартова виставкова подія відбудеться у Кракові на Арт-Пікніку. Це перша виставка 150-200 робіт фіналістів 2019 року, в рамках програми святкування Дня незалежності України, що відбудеться за підтримки Генерального консульства України у Кракові!

До складу команди українського експертного журі входять:

Євген Карась – галерист, культурний діяч, арт-експерт, голова експертної ради Міністерства культури;

Слава Фролова – засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України, українська телеведуча, журналіст, режисер;

Юрій Вакуленко – генеральний директор Національного музею «Київська картинна галерея» (Київська національна картинна галерея);

Семен Кантор – директор Музею сучасного мистецтва Одеси (МСМО);

Євген Березницький – організатор міжнародного форуму мистецтва Київського художнього тижня Кyiv Art Week;

Ганка Третяк – культурний діяч, кінорежисер, арт-куратор, засновниця арт-галереї-майстерні «ХудГраф».

Головна мета конкурсу: досліджувати креативне мислення дітей, провокувати дитячу креативність на цікаві творчі рішення та вимірювати зміни. Організатори прагнуть, щоб кожна дитина зрозуміла: «своїм талантом та наполегливістю можна досягти будь-чого. Можливості безмежні».