СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 10:41

Вакарчук забув, що був депутатом: «Я не ходив у владу, а чекав 28 років»

Під час ефіру політичного ток-шоу на телеканалі «1+1», кандидат в народні депутати і лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук під час гострої дискусії заявив, що ніколи не був причетний до роботи у владних органах, – повідомляють Українські новини.

«Я чекав 28 років. Мене там не було. Люди це знають добре. Я не ходив у владу. Вона мені була не цікава», – підкреслив Святослав Вакарчук.

На ці слова співака і екс-нардепа відреагував лідер виборчого списку партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

«Ви там (у владі, – ред) були! Це Зеленський (Володимир Зеленський, – ред) міг говорити, що нас там не було. А ви – там були!», – резюмував Разумков.

Нагадаємо, що музикант, поет і лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Іванович Вакарчук, 30 вересня 2007 року брав участь у позачергових виборах до Верховної Ради 15-м номером у списку пропрезидентського блоку «Наша Україна – Народна самооборона». Був обраний народним депутатом по багатомандатному загальнодержавному округу. 23 листопада 2007 отримав депутатські повноваження.

Був членом Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, а також членом груп з міжпарламентських зв’язків з Російською Федерацією та іншими країнами.

Під час виконання повноважень народного депутата України не подав жодного законопроекту. За час свого депутатства подав дві поправки до законопроектів, одна з яких була прийнята. Вакарчук двічі виступав з парламентської трибуни і пропустив 56 з 127 пленарних засідань.

16 грудня 2008 року Верховна рада постановою № 664-VI достроково припинила повноваження народного депутата України Святослава Вакарчука у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.