СЬОГОДНІ: П’ятниця, 14.08.2020, 8:36

На Рівненщині об’єднана сільська громада пише стратегію свого розвитку

Вчора, 11 червня відбулося засідання робочої групи з написання Стратегії розвитку Ярославицької об’єднаної територіальної громади. Разом з головою ОТГ Леонідом Прудніковим на засіданні працювали старости старостинських округів, депутати, члени виконавчого комітету, керівники установ та представники сільської ради.

Формувати основний документ громаді допомагають експерт з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою» Олександр Придатко та радник з регіонального розвитку Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Тарас Микитин.

На першому засіданні його учасники ознайомилися з актуальним станом розробки середньострокового плану розвитку Ярославицької громади та результатами соціологічного опитування мешканців громади.

Як розповів Тарас Микитин, це стане стержнем для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє.

«Враховуючи результати дослідження, було визначено сильні та слабкі сторони громади, можливості для подальшого розвитку. Також в рамках проведеного семінару напрацьовано бачення «чорнового» варіанту основних розвиткових напрямів громади, які будуть доопрацьовані на наступних засіданнях», – відзначив він.

Олександр Придатко звернув увагу членів робочої групи на взаємозв’язок стратегічного та просторового планування в об’єднаних громадах та на важливості використовувати усі наявні ресурси для наповнення бюджету.

«Це перше засідання, але вже був заданий хороший темп для успішної роботи. Окрім, SWOT- аналізу, розглянули і шляхи впровадження інновацій та стратегічні цілі. Також, хотів би відзначити активність та злагоджену командну роботу учасників заходів», – наголосив він.

Робота над розробкою Стратегії у Ярославичах продовжиться вже після виконання робочою групою «домашнього завдання».