СЬОГОДНІ: Неділя, 12.07.2020, 23:20

Відомий рівненський спортсмен започаткував «Підсумки тижня»

Відомий плавець з Рівного, неодноразовий чемпіон європейських та міжнародних змагань Михайло Романчук започатковує новий формат комунікації зі своїми прихильниками у мережі Фейсбук.

Про це він написав сьогодні, 9 червня у себе на особистій сторінці.

«Друзі, на жаль не так багато часу в мене є на спілкування з вами, але є ідея як це виправити. Раз на тиждень планую робити «Підсумки тижня”, де буду ділитися тим що в мене за тиждень відбулось, своїми думками на різні теми, та звісно спілкуванням з вами», – каже спортсмен.

Отже, цього тижня Михайло Романчук підбив такі підсумки:

1. Плавець продовжує готуватися до чемпіонату Світу, який вже зовсім скоро.

2. Його кохана дружина Марина Бех-Романчук перемогла на представницькому турнірі у Австрії.

3. Вийшло інтерв’ю спортсмена для «Від душі, в душу», яке, він має надію сподобалося прихильникам. Самому Михайлу Романчуку формат був дуже не звичний, але цікавий, з нестандартними питаннями. До слова, сподобалося так, що готовий відповісти на нестандартні питання прихильників також.

4. Перемога збірної України з футболу на Сербами. Неймовірно круто…а якщо ще й згадати молодіжку U20 на чемпіонаті Світу, то взагалі, футбол підіймається, як вважаєте?

5. Діючі спортсмени у політиці – неочікувано, що Жан Беленюк та Ольга Саладуха йдуть у парламент від «Слуги народу». Добре,що є шанс, що до спорту може бути більша увага влади, аніж раніше. З іншого боку, кого зі спортсменів, що пішли в політику у нашій країні ви знаєте і який з цього був результат?