СЬОГОДНІ: Вівторок, 22.09.2020, 8:12

Голова ОДА Олексій Муляренко сьогодні працює у Кабміні

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко сьогодні, 28 травня з робочим візитом у Києві, зокрема проводить зустрічі із членами Уряду Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком та його заступником Левом Парцхаладзе. Про це очільник Рівненщини повідомив у себе в Фейсбуці.

«Сьогодні працюю в Кабінеті Міністрів, але на зв’язку з Рівненщиною! Щойно конкурсна комісія з попередньої оцінки та відбору проектів при Рівненській ОДА одноголосно підтримала 23 інвестиційні проекти регіонального розвитку, що можуть додатково реалізовуватися за кошти ДФРР у цьому році», – розповів Муляренко.

За його словами важливо, що члени комісії підтримали об’єкти спортивної та соціальної сфери.

Серед них – реконструкція стадіону «Авангард» і будівництво садочків на Коновальця у Рівному та Сарнах, басейну у Костополі та спортшколи в Острозі та інші.

Є серед цих проектів і розвиткові. Це важливо, адже у майбутньому вони матимуть економічний ефект – створення аграрного кластеру та переробки молока у Млинівській ОТГ, а також лінії із заморозки ягід на Рокитнівщині.

«Дякую членам комісії за підтримку проекту Інваспорту з придбання спеціалізованого автомобіля для людей з інвалідністю», – зазначив голова ОДА.

Попереду затвердження у Мінрегіоні та бюджетному комітеті ВРУ.

«Тому вже сьогодні провів зустріч із Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком та його заступником Левом Парцхаладзе про важливість цих об’єктів для Рівненщини та їх підтримку», – підкреслив Олексій Муляренко.