СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 11:02

Найбільша IT-конференція пройде у Рівному

Продовжуючи надихаючі зустрічі Rivne Innovation Days 2019 зініційовані Rivne IT cluster, 1 червня в Рівному відбудеться найочікуваніша IT подія року – IT Weekend.

IT Weekend Rivne – це найбільша щорічна конференція регіону, яку організовує учасник Rivne IT cluster, компанія SoftServe.

Головна мета проведення – створення умов для навчання та обміну досвідом ІТ-спеціалістів. Рівнянам, фахівцям IT, буде відкрита можливість послухати про останні новинки у сфері ІТ.

Щороку до нашого міста приїждають експерти з різних напрямків розробки програмного забезпечення, щоб розповісти про сучасні тренди та найкращі практики.

Учасники мають змогу поспілкуватися зі спікерами, взяти участь в дискусіях та з користю провести час.

Цьогорічна тематика конференції Python, Internet of Things та Project Management. Саме ці теми зараз на піку популярності в ІТ спільнотах.

6 експертів, 7 годин спілкування, цікаві доповіді, багато подарунків та розіграші.

Час проведення: субота, 1червня

Місце проведення: Sky-bar Manhattan

Реєстрація та квитки за посиланням http://bit.ly/2VxNEA2

Нагадуємо, що в Рівному вперше будуть проведенні дні інновацій. Кожного дня в період з 27 травня по 2 червня 2019 року протягом тижня будуть проведені заходи присвяченні інноваціям, технологіям та підприємництву.

Науспішніші IT-фірми, учасники рівненського кластеру, вирішили поділитись власними напрацюваннями в розбудові комфортного та головне сучасного інноваційного міста. Вже з понеділка 27 травня в креативному просторі Майстерня Міста на слухачів чекають щоденні захопливі доповіді відомих спікерів, нетворкінги, знайомства та обміном досвідом між учасниками, компаніями та ІТ-фахівцями. Більше можете дізнатись зареєструвавшись у формі та відвідавши наш захід. Організатори заходу Rivne IT Cluster та Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій.

Місце проведення «Майстерня міста» вул. Лермонтова, 6