СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 0:36

У Рівному проходить масштабне фольклорне свято «Музейні гостини»

Сьогодні, 26 травня у Рівному на Лебединці, що в парку Молоді біля обласного краєзнавчого музею проходить традиційне фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини». 

Цьогоріч свято вже 27-ме. Це один з найкращих заходів, які відбуваються в нашому місті, і який завжди збирає тисячі рівнян і гостей. Гостини давно вже переросли подвір’я краєзнавчого музею. Багато цікавих локацій і майстер-класів. А цьогоріч – ще й будівництво під відкритим небом 9-метрового човна вікінгів «Дракар Гунгнір».

Світлинами із «Музейних гостин» в мережі Фейсбук поділився голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Також вже вдруге тут відбувається виставка-ярмарок робітничих професій, де 20 професійно-технічних закладів презентували свої досягнення.

Програма свята насичена та різноманітна. Зокрема, тут проходить виставка-продаж унікальних виробів народних умільців з усієї України – вишивка, ткацтво, гончарство, народна іграшка, вироби з бісеру, скла, шкіри, соломи, глини, лози, дерева, а також свої доробки представлять вихованці професійно-технічних училищ міста, майстер-класи від майстрів ткацтва, гончарства, ковальства, бортництва, писанкарства, народного танцю та ін.

Також відбувається концертна програма, у якій беруть участь фольклорні гурти, виконавці сучасної пісні, танцювальні колективи.

Учасники та відвідувачі свята можуть скуштувати різноманітні страви та напої від волонтерів ГО «Воїни світла» та смачний козацький куліш.