СЬОГОДНІ: Середа, 10.08.2022, 11:52

Понад 20-ть закладів професійно-технічної освіти Рівненщини презентували свої вироби на ярмарці робітничих професій

Вже вдруге у рамках «Музейних гостин» учні 20-ти закладів професійно-технічної освіти Рівненської області презентували робітничі професії, представили власні вироби та провели майстер-класи. Виставку відвідали голова облдержадміністрації Олексій Муляренко та його заступниця Світлана Богатирчук-Кривко.

«Два роки тому ми почали відкривати сучасні навчально-практичні центри і вже маємо результат. 14 таких закладів наразі є в області. Нещодавно у Квасилові запрацював Центр сучасних зварювальних технологій. Рівень учнів, котрі там навчаються, дуже високий. Відразу після закінчення закладу його випускники можуть гідно конкурувати на ринку праці і претендувати на високу заробітну платню, а це і є здобутком професійної освіти», – зазначив Олексій Муляренко.

На виставці учні презентували власні вироби з дерева та металу, елементи декоративного опорядження приміщень, швейні та кулінарні вироби. Також провели майстер-класи із перукарського та кулінарного мистецтва, демонстрували моделі одягу.

Нагадаємо, на Рівненщині діє 20 закладів професійно-технічної освіти, в яких навчається близько 10 000 учнів, котрі здобувають робітничі кваліфікації із 90 професій.