СЬОГОДНІ: П’ятниця, 29.03.2024, 9:54

У заключному матчі сезону «Верес» переміг черкащан

В останній грі цьогорічного сезону «Верес» здобуває домашню перемогу над «Черкащиною» з рахунком 2:1.

Активніше розпочала рівненська команда і створили кілька небезпечних моментів. Перший небезпечний момент створили академіки на 15 хвилині, Тимофієнко пробивав метрів з 25 проте, голкіпер «Вересу» вибив м’яч у поле. На 21 хвилині Тимофієнко виконав штрафний, але пробив вище воріт. Ще один небезпечний момент створила черкаська команда на 32 хвилині. Бойко бив з 20 метрів, проте м’яч пройшов поруч з поперечкою. Загалом, до кінця тайму гра вирівнялась. Обидві команди атакували та намагалися забити. Та вже на 45 хвилині це вдалося зробити рівненським футболістам. Рахунок у матчі відкрив Антон Євдокимов. На перерву команди пішли з рахунком 1:0.

Черкащани рішуче розпочали другий тайм. На 51-й хвилині, Кошелюк вривався до штрафного майданчика, проте захисник рівнян у підкаті перевів м’яч на кутовий. За 5 хвилин черкаська команда знову атакувала, Віталій Бойко пробивав з меж штрафного майданчику, але воротар з другого разу фіксує м’яч. На 65 хвилині черкащани заробляють кутовий, після подачі Тарасенко б’є головою та захисник переводить м’яч на ще один кутовий. Цього разу Тимофієнко виграє боротьбу на другому поверсі та відправляє м’яч у ворота та голкіпер вибиває м’яч. Проте Андрій Сторчоус переводить м’яч головою у ворота – 1:1. На 72 хвилині «Верес» виконували штрафний, проте Майборода кулаком вибив м’яч. На 81 хвилині «Верес» забиває 2 м’яч та робить рахунок у матчі 2:1. На 87 хвилині Тимофієнко бив по воротах, проте кіпер «Вересу» переводить м’яч на кутовий. Арбітр компенсує 5 хвилин та «Черкащина-Академія» не змогла відігратися. Матч закінчився з рахунком 2-1.

В результаті, рівненська команда фінішує п’ятою у турнірній таблиці.