СЬОГОДНІ: Вівторок, 07.07.2020, 0:27

Олексій Хахльов: «Плідно готуємося до мундіалю й почуваємося добре» (+ВІДЕО)

Фото: Павло Кубанов

Півзахисник юнацької збірної України U-20 та іспанського «Алавеса», рівнянин Олексій Хахльов розповів, з яким настроєм синьо-жовті готуються до чемпіонату світу, що проходитиме в Польщі з 23 травня по 15 липня, і до зустрічей із командами США, Катару та Нігерії.

— Олексію, як проходить ваша адаптація в Польщі?

— Я вважаю, що нам тут адаптація не потрібна, адже Польща та Україна — схожі країни. Ми швидко сюди долетіли, тому в цьому питанні жодних проблем. Організація також на вищому рівні.

— У вівторок у команди було два тренування. Важко витримувати?

— Ні, перше тренування з акцентом на тактичну підготовку, а вечірнє — вже з ігровими серіями. Тому все гаразд, ми плідно готуємося до мундіалю й чудово почуваємося. Далі буде щодня теорія й тренування.

— Чи знайомі ви зі стадіоном у Бельсько-Бялі, на якому доведеться грати проти збірної США?

— Наша команда вже на ньому грала, але я тоді був відсутній у збірній через травму. Ми його вже бачили, були поруч. Думаю, ніяких нарікань на стан газону у команд не буде.

— Табір юнацької збірної відвідали представники ФІФА. Про що була розмова?

— Говорили про нововведення в суддівстві. Нам розповіли про ці зміни. У матчах чемпіонату світу буде використовуватися система VAR. Окрім того, говорили на тему допінгу, заборонених медикаментів, а також про такі брудні речі у футболі, як договірні матчі.

Джерело: Федерація футболу України