СЬОГОДНІ: Субота, 19.06.2021, 9:11

26 травня у Рівному відбудуться міжнародні змагання зі спідвею

У неділю, 26 травня на рівненському стадіоні «Мототрек» відбудуться міжнародні змагання, присвячені 60-річчю місцевого спідвею.

Початок змагань о 17.00 год.

Участь у турнірі візьмуть гонщики з Польщі, Латвії, Угорщини, Аргентини, Чехії та України. Попередню згоду дали наступні спортсмени: Марцин Ремпала (Польща), Норберт Магоші (Угорщина), Факундо Албін (Угорщина), Елвіс Авгуцевічс та Ернест Матюшонокс (Латвія). Тривають перемовини організаторів з наступними спортсменами: Матіч Івачіч (Словенія), Давіс Курміс (Латвія), Річардс Ансвіеліус (Естонія), Матеуш Свідніцкі (Польща). Нагадаємо, що в неділю в Польських Лігах проходять лігові змагання, тому більшість зірок спідвею задіяні саме там.

Серед українців у Рівному стартуватимуть Марко Левішин, Станіслав Мельничук, Назар Федорчук, Андрій Розалюк, Віталій Лисак, Андрій Кобрін, Назар Ткачук, Павло Бондарчук та Денис Присяжнюк.

На відкриття змагань будуть запрошені ветерани рівненського спідвею, в тому числі й гості з-за кордону. Турнір проходитиме за кубковою системою з двома півфіналами та Фіналом.

В перервах між заїздами основних учасників гонки стартуватимуть учні дитячо-юнацької секції спідвею ім. Віктора Чайки при «Рівненському міському спортивно-технічному клубі» та стрибки мотофристайлерів.

Під час церемонії нагородження на вболівальників та учасників змагань очікують конфеті та фейєрверк, який буде запущено з даху адмінбудівлі ТСОУ.

Окрім власне змагань протягом тижня відбудеться низка заходів:

  • 21 травня у віторок у приміщенні Міського Будинку Культури (прак Шевченка, 1-й поверх) о 17.00 відкриється вистаавка, присвячена 60-річчю Рівненського Спідвею. Серед експонатів мотоцикли (в тому числі льодовий), нагороди, кубки, комбінезони, колекція ретро-знімків. Запрошуються ветерани спідвею, вболівальники та представники ЗМІ;
  • 4 червня у п’ятницю об 11.00 у приміщенні Рівненського міськвиконкому (3-й поверх) відбудеться презентація та погашення конвертів до 60-річчя Рівненського спідвею та марок із Легендами рівненського спідвею.