СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 8:05

Для продовження будівництва спорткомплексу на Макарова в держави попросили 80 мільйонів гривень

Для продовження будівництва масштабного спортивного комплексу по вулиці Макарова у Рівному цьогоріч також будуть виділені кошти з державного бюджету. 

Таке рішення сьогодні прийняли під час засідання засідання міжвідомчої комісії з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонті роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту.

До слова, представники Рівненщини для продовження будівництва першої черги спорткомплексу попросили виділити 80 мільйонів гривень. Яку остаточну суму виділять поки невідомо, однак найближчим часом рішення буде прийнято.

Нагадаємо, що минулоріч по Програмі будівництва Палаців спорту Міністерства молоді та спорту Рівненській області було виділено 43 мільйона гривень, ще 20 мільйонів вдалося залучити із Державного фонду регіонального розвитку, і ще 4 мільйони із обласного бюджету на умовах співфінансування. Загалом, минулоріч на будівництво спортивного комплексу у Рівному залучено 66 мільйонів гривень.

За ці кошти наразі збудовано цокольне приміщення і у процесі завершення будівництво першого поверху майбутнього спортивного комплексу по вулиці Макарова.