СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 10:58

На Рівненщині розпочалася літня оздоровча кампанія 2019

У Рівненській області розпочалася літня оздоровча кампанія 2019 року. Про це повідомила заступник начальника Управління освіти та науки Рівненської ОДА Ольга Ладюк. 

Так цьогоріч,  влітку на Рівненщині планується організувати роботу 104 таборів з денним перебуванням, які функціонуватимуть на базі закладів загальної середньої освіти. Активним відпочинком планується охопити близько 12 тисяч учнів. Першочергово будуть охоплені діти пільгових категорій.

Відповідно до «Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення і відпочинку, санаторіїв на період 2022 року» в поточному році планується оздоровлення та відпочинок учнів-переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних змагань, спартакіад.

Також, заплановане функціонування 93 тематичних змін щодо вивчення та застосування іноземних мов, творчого та спортивного спрямування, із використанням пластової методики, активним відпочинком у яких планується охопити 5807 учнів.

До слова, з обласного бюджету виділені кошти у сумі 7500 тисяч гривень на оздоровлення дітей, 6256 тисяч для дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, 1045 тисяч для дітей-інвалідів, 199 тисяч для дітей, які проживають в Донецькій та Луганській областях.

Крім того, цьогоріч, управлінню соціального захисту населення облдержадміністрації передано повноваження щодо оздоровлення та відпочинку дітей.