СЬОГОДНІ: Четвер, 13.08.2020, 16:29

«Бєгі, Сірожа, бєгі!»: У Луценка відповіли Лещенку на звинувачення генпрокурора у брехні

Прес-секретар генерального прокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган відреагувала на звинувачення голови ГПУ в брехні і дезінформації з боку народного депутата Сергія Лещенка, – пише НВ.

«Депутат-«жестяна чєлюсть» погорів як ворог Трампа в оточенні нового президента. Тепер щелепу зводить у пошуках виходу із патової ситуації, шукаючи крайніх. Бєгі, Сірожа, бєгі!», – написала Сарган в Twitter у відповідь на заяву Лещенка про те, що особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані став жертвою дезінформації з боку голови ГПУ Юрія Луценка.

Нагадаємо, що сьогодні, у суботу, 11 травня, народний депутат Сергій Лещенко відреагував на слова Джуліані про те, що він є ворогом американського лідера. За словами Лещенка, Джуліані проти своєї волі був втягнутий в сценарій генпрокурора Луценка з порятунку власної долі.

«Луценко бреше, що справу Бурісма закрили через Байдена – а її закривав сам Луценко… Бреше, що «чорна бухгалтерія» сфальсифікована. Навпаки, експертиза та допити фігурантів цього документу підтвердили її правдивість», – заявив нардеп.

Раніше особистий адвокат президента США Рудольф Джуліані відмовився від анонсованого візиту в Україну і переговорів з новообраним президентом Володимиром Зеленським. За словами Джуліані, в оточенні Зеленського є вороги Трампа і корупціонери. Серед них, зокрема, і нардеп Сергій Лещенко.