СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.06.2022, 9:33

Шабунін вкотре готовий змінити «політичного господаря» і йти на вибори з «новою» командою

Екс-депутат Рівненської міської ради, а нині керівник неурядової організації «Центр протидії корупції» Віталій Шабунін веде перемовини про входження до нової партії відомого українського артиста та громадського діяча Святослава Вакарчука і разом з ним хоче йти на парламентські вибори.

Хоча, не так давно Шабунін був членом команди новообраного президента України Володимира Зеленського. Про це у ефірі одного із телеканалів повідомляв близький соратник Зеленського, адвокат Андрій Богдан.

Джерела «Рівненських новин» кажуть, що останніми днями Шабуніна часто бачать в бізнес-центрі «Horizon Office Tower», де й розташувався передвиборний штаб Святослава Вакарчука.

Нагадаємо, що починав свій політичний шлях Віталій Шабунін ще зовсім юним хлопцем. У 2006 році був обраним депутатом Рівненської міської ради від політичної партії «Наша Україна» лідером якої був екс-президент України Віктор Ющенко. Потім був помічником-консультантом народного депутата від «Єдиного Центру» Віктора Балоги Олесі Оробець, яка згодом разом із Шабуніном стала членом команди Арсенія Яценюка і його партії «Фронт Змін». У 2013 році він вже помічник нардепа Віктора Чумака від партії «УДАР Віталія Кличка». А у 2014 році будучи членом партії «Демократичний альянс» приймав участь у позачергових виборах до Верховної Ради України від політичної партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка – № 5 у виборчому списку. Наразі є помічником – консультантом народного депутата України Єгора Соболєва від партії «Самопоміч».