СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 9:56

Очільник Рівненщини розповів про свого дідуся, який пройшов усю Другу світову війну і отримав бойові нагороди

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко у День Перемоги над нацизмом розповів, що його дідусь під час Другої світової війни воював і отримав бойові нагороди. Тому, для родини Муляренків 9 травня завжди особливий день.

«Сьогодні, ми українці, як і мільйони людей по всьому світу відзначаємо 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це урочиста дата й одночасно сумний день пам’яті за всіма тими, хто зміг подарувати нам мирне небо над головою», – зазначив очільник Рівненщини.

За словами Муляренка одним із таких воїнів був і його дід – Костін Олексій Іванович.

«У вересні 1941 року дідусь був мобілізований до армії, в 154 окремий батальйон, у складі якого пройшов усю Велику Вітчизняну війну. Демобілізувався в 1946 році з бойовими нагородами. Тому, для нашої родини це особливий день», – каже голова ОДА.

Олексій Муляренко також привітав усіх ветеранів з Днем перемоги.

«Дорогі ветерани, з Днем Перемоги Вас! Нехай мир, подарований вами, нові покоління гідно оцінять і висловлять всі можливі слова подяки за здійснений подвиг! Бажаю мирного неба та міцного здоров’я. Ніколи знову! Пам’ятаємо!», – наголосив керівник області.

Нагадаємо, дідусь Олексія Муляренка, Костін Олексій Іванович – відомий науковець у галузі гідравліки, кандидат технічних наук; професор та засновник кафедри гідравліки Національного університету водного господарства та природокористування. Помер 10 липня 2006 року у віці 94 роки. 1 лютого 2012 року на честь 100 років з дня народження було відкрито меморіальну дошку у корпусі НУВГП, де працював Олексій Іванович.