СЬОГОДНІ: Четвер, 24.09.2020, 14:42

Олексій Муляренко: «Ми не боїмось братись за складні справи, де немає гарантій на успішний результат…»

Керівник Рівненщини Олексій Муляренко каже, що у очолюваній ним Рівненській ОДА не бояться братись за складні справи, де немає гарантій на успішний результат, але ціль вартує того, щоб спробувати.

«Навіть якщо успіху чекати довго – я готовий працювати і наближати цей момент. Тому і з’явились, наприклад, такі складні проекти як будівництво спорткомплексу на Макарова (сьогодні активно триває і залучаються кошти), навести порядок на Радіозаводі (станом на зараз нам вдалось повернути контрольний пакет акцій в державну власність), Тараканівський форт (лобіюємо його передачу із прилеглою територією від Міністерства оборони у спільну власність громад області). А ще таким є план передачі приміщення колишнього НБУ на вул.С.Петлюри для блага жителів Рівного», – розповів Олексій Муляренко.

Крім того, очільник області також  повідомив яка наразі реальна ситуація із цим приміщенням у центрі міста.

«Велике, гарно збережене приміщення банку має працювати для громади. Для цього ж треба було пройти ряд моментів. Насамперед ще з 2017 року я вийшов на перемовини безпосередньо з керівництвом НБУ, а також це рішення пропрацьовував з Кабміном. Розуміємо, що йдеться про неабияку будівлю, тому такі речі не вирішуються в мить. Але «під лежачий камінь вода не тече», тому Рівненська ОДА активно заявила свою позицію і бажання отримати будівлю колишнього банку на область. Тож весь 2018 рік між нами тривав обмін офіційними документами, листами, дзвінками. Відповідно, що після передачі НБУ до Судової адміністрації України я продовжив спілкування із ними. В результаті був вироблений такий консенсус: в державну власність від міста буде передано 2 будівлі, які і так зайняті та відремонтовані судами, а натомість ми отримуємо на баланс це приміщення на вул.С.Петлюри», – каже Муляренко.

До слова, вчора він разом з колегами-депутатами по міськраді проголосували за це, тож тепер можна рухатись вперед.

«Наступний етап передбачає, щоб місто активно включилось в розробку техніко-економічного обґрунтування. Далі воно потрапляє в Судову адміністрацію, після чого має пройти затвердження в Кабміні, тут я готовий активно допомагати. В документі слід зазначити, як буде використовуватись ця будівля надалі. Про це вже можна почитати різні думки», – зазначив голова ОДА.

Поки, за словами Олексія Муляренка напевне можна сказати, що частково туди переїде Фонд Держмайна.

«Решта приміщення, на моє переконання, повинне бути як відкритий простір, доступний для користування багатьох людей, культурний центр в центрі міста як от художній музей тощо. Напевно було б доцільно провести чесне громадське опитування, не упустити шанс зрештою створити в Рівному місце-магніт культурних подій», – підкреслив керівник області.