СЬОГОДНІ: Четвер, 09.12.2021, 16:40

Майбутнього голову Рівненської ОДА оберуть через соцмережі?

У команді Зеленського розглядають варіант, що голів ОДА обиратимуть через голосування у соцмережах. Про це, в інтерв’ю виданню The Babel повідомив бізнес-партнер новообраного президента України та його близький друг Сергій Шефір. 

Він розповів, що наразі у команді нового президента думають над системою відбору кандидатів на посади у державній службі, в тому числі і керівників областей.

Сергій Шефір каже, що скоріше за все, це буде своєрідна приймальна комісія. У неї можна включити пару людей із «ЗеКоманди», двох шанованих у країні технократів і один голос від народу. Народний вибір можна робити шляхом голосування в соцмережах. Ось ця комісія може розглядати кандидатури, коли коло звузять до п’яти осіб.

Однак, остаточні кадрові рішення прийматиме Володимир Зеленський.

До слова, як стало відомо «Рівненським новинам» наразі у штабі Зеленського розглядають декілька кандидатур з Рівненщини на посаду майбутнього голови Рівненської ОДА. Серед них, директор ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Сергій Костючко, який вже має досвід державної служби, адже з 2000 по 2005 роки працював на посаді голови Млинівської ОДА. Також серед претендентів ще один аграрій, директор компанії «Агроцентр» та офіційний представник команди Зеленського на Рівненщині Дмитро Соломчук. Розглядають у команді майбутнього президента і кандидатуру волонтера, депутата Рівненської облради та керівника обласної організації партії Укроп Діани Гордійчук.

Наразі, в штабі Зеленського розглядають їхні резюме, вони проходять інформаційну безпеку, а усі кандидати готуються до співбесід в майбутній Адміністрації Президента. Однак, як нам повідомило джерело у команді Зеленського, цей список кандидатів не є остаточним і скоріше за все, збільшиться ще на декілька кандидатур.