СЬОГОДНІ: Четвер, 06.08.2020, 10:52

Хахльов каже, що знайде гроші аби погасити борги із зарплати у «Вересі»

Вчора, 3 квітня у Рівному відбулася зустріч керівництва футбольного клубу «Верес» із уболівальниками та спортсменами команди. Під час зустрічі обговорювалася кризова ситуація. що склалася у клубі останніми місяцями, в тому числі і значна фінансова заборгованість із заробітної плати футболістам. 

Під час зустрічі президент «Вересу» Олексій Хахльов запевнив присутніх, що 9-10 травня розпочнеться процес погашення заборгованостей.

«Функціонування будь-якого футбольного клубу пов’язане з потребою у значних грошових коштах. Ідея Народного клубу – це створення диверсифікованої, тобто з різних джерел, системи стабільного фінансово-матеріального забезпечення. Ми послідовно рухаємося в цьому напрямку. Невдовзі презентуємо стратегічний план для всіх членів нашого НК «Верес». Щодо нинішньої кризової ситуації, то вона має місце і пов’язана з певною затримкою виплати заробітної плати. Однак через відвертий діалог та відповідальність всіх сторін (вболівальники, менеджмент, гравці та тренерський штаб) вдалося досягти взаєморозуміння і стабілізувати ситуацію. Будь-яка криза дає два варіанти вирішення. Або зникнення клубу, або нові можливості в розвитку. Дякуючи тому, що нам однаково небайдужа доля НК «Верес» (Рівне), ми обрали шлях спільної відповідальності за успіх. «Разом – ми сила» є не просто красивим лозунгом на словах, а має конкретне підтвердження в правильних діях!», – зазначив Хахльов.

До слова, якщо процес погашення заборгованості не розпочнеться – то на наступну гру команда не вийде.