СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.06.2022, 8:09

Спідвей у Рівному відбудеться за будь-якої погоди

Сьогодні, 30 квітня об 11.00 год., у Рівному розпочнеться огляд стану доріжки на стадіоні з технічних видів спорту «Мототрек» за участю міжнародної комісії на чолі з головним суддею Пьотром Лісом (Польща) та представником FIM-Europe Якубом Злєховцем (Словаччина).

Крім того, сьогодні також о 15.00 год., заплановано проведення відкритого тренування для учасників півфіналу особистого чемпіонату Європи SEC у Рівному. Запрошуються усі бажаючі. Вхід на стадіон вільний, – у закритий парк – обмежений.

Як повідомив організатор змагань, керівник «Рівненського міського спортивно-технічного клубу» та «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня змагання відбудуться у будь-якому випадку та при будь-якій погоді. Згідно регламенту, проведення офіційних змагань завжди планується резервна дата. Якщо погодні умови не дозволять провести гонку 1 травня, – вона відбудеться наступного дня.

Нагадаємо, що згідно регламенту півфіналу SEC заплановано проведення 20-ти заїздів, а також заїзду останнього шансу, в якому стартують гонщики, що посіли місця з 3-ого по 6-те та Великий Фінал. До «Челенджу» SEC, який заплановано на 25 травня проходить найкраща четвірка спортсменів. Між іншим половина учасників гонки вже в Рівному. Інші спортсмени переїжджають кордон, а хтось (Ерік Рісс та Дімітрі Берже) долають відстань за допомогою авіаперевезень.