СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.11.2020, 23:10

Рівненські рятувальники переходять на посилений режим несення гарнізонної служби

Відсьогодні, з 09:00 год., 27 квітня до 09:00 год., 2 травня та з 09:00 год., 9 травня до 09:00 год., 10 травня рівненські рятувальники переходять на посилений режим несення гарнізонної служби.

Це відбувається з метою підвищення оперативної готовності і забезпечення реагування на надзвичайні ситуації у період відзначення Великодня, Дня праці та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Загалом на цілодобовому чергуванні перебуватиме більше 200 рятувальників та понад 50 одиниць спецтехніки ДСНС, а у разі необхідності сили будуть збільшені.

Безпосередньо у Великодню ніч рятувальники чергуватимуть у храмах та церквах по всій території області. У цей період буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Крім того, організовано взаємодію з місцевими органами влади, Національної поліції, службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення Великодніх святкувань, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій.